Indoor

LEDowe Quby

LEdowe kostki od LEDCITY to propozycja na niestandardowe, ciekawe zaprezentowanie stoiska targowego, wystawowego, jak i podkreślenie i zareklamowanie swojego produktu lub firmy w trakcie konferencji lub eventu promocyjnego. Quby to przestrzenne kostki o wymiarach 100cmx100cm z zainstalowanym ekranem LED P2 HD na jednej lub kilku ścianach. Pozostałe niewykorzystane ściany sześcianu są dopasowywane do scenografii eventu, […]

Z o b a c z   w i ę c e j

Telebim P6 HD

Ekran P6 HD to rozwiązanie dedykowane na imprezy odbywające się na świeżym powietrzu. Koncerty gwiazd, festiwale, nie mogą odbyć się, bez Ekranu LED, który dzięki realizacji wideo na żywo staje się swoistym zoomem tego co dzieje się na scenie dla publiczności. Telebim diodowy P6 HD doskonale sprawdza się również podczas wydarzeń sportowych: festiwali biegowych, meczy, jest nieodłącznym elementem Stref kibica.

Z o b a c z   w i ę c e j

Telebim P2 HD

Ekran diodowy LEDCITY P2 HD z BLACK SMD to gwarancja najwyższej jakości wyświetlanego obrazu. Doskonale sprawdza się podczas gal, konferencji, eventów promocyjnych. Dzięki wysokiej rozdzielczości na ekranie świetnie prezentują się wszystkie materiały – począwszy od filmów, aż do skomplikowanych prezentacji. To najczęściej wybierany telebim do multimedialnej aranżacji stoisk firm podczas targów branżowych.

Z o b a c z   w i ę c e j

Telebim P4 HD

Ekran P4 HD to rozwiązanie dedykowane na imprezy odbywające się na świeżym powietrzu.Koncerty gwiazd, festiwale, nie mogą odbyć się, bez Ekranu LED, który dzięki realizacji wideo na żywo staje się swoistym zoomem tego co dzieje się na scenie dla publiczności.Telebim diodowy P4 HD doskonale sprawdza się również podczas wydarzeń sportowych: festiwali biegowych, meczy, jest nieodłącznym elementem Stref kibica.

Z o b a c z   w i ę c e j