Wynajem telebimów

Wynajem telebimów

Efektywna i zauważalna reklama poprzez wykorzystanie ekranów LED to zdecydowana pewność zaistnienia w świadomości nierzadko wielu tysięcy odbiorców zarówno określonych propozycji danej firmy, jak i samej marki. Wynajem telebimów jest świetnym rozwiązaniem, gdy organizacja wszelkich imprez i prezentacji odbywa się nieregularnie, a przede wszystkim okazjonalnie. Proponowane telebimy LED dedykowane są do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, a ich wynajem obejmuje również profesjonalną obsługę. Jedną z ciekawszych propozycji innowacyjnej ekspozycji produktowej jest ekran transparentny, który z pewnością przyciągnie uwagę odbiorców efektownego przekazu, ponieważ jest przezroczysty i idealnie nadaje się do łączenia przygotowanej animacji z produktem umieszczonym w jego tle. Wynajem i zastosowanie tego urządzenia w galeriach handlowych, bankach, muzeach i w wielu podobnych miejscach to doskonałe rozwiązanie spełniające wszelkie oczekiwania. Wszelkiego rodzaju eventy i imprezy organizowane w plenerze i zazwyczaj przy pięknej, słonecznej pogodzie wymagają już wykorzystania ekranów diodowych. Ich wynajem i zastosowanie w pełnym świetle gwarantuje wyśmienitą widoczność i czytelność dla każdego uczestnika organizowanego zdarzenia. Ekrany diodowe LED posiadają bardzo wysoką rozdzielczość, są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne i, co ważne, ich budowa w systemie modułowym umożliwia dobranie wielkości ekranu dostosowanego do otoczenia.

Telebimy mobilne

Skorzystanie z oferty wynajmu telebimu mobilnego firmy LEDCITY, wyposażonego w ekran diodowy, to doskonała sposobność reklamy produktów, usług lub przyszłych wydarzeń w niesprzyjających warunkach atmosferycznych w miejscach, gdzie jest taka potrzeba.

Telebimy zewnętrzne

Dla klientów decydujących się na wynajem w LEDCITY telebimów zewnętrznych z ekranami diodowymi to gwarancja precyzyjnego przedstawienia swoich propozycji produktowych odbiorcom zgromadzonym na zewnątrz w warunkach nawet silnego nasłonecznienia.

Ekrany LED wewnętrzne

Nieodzownym urządzeniem wykorzystywanym w różnorodnych eventach i imprezach odbywających się w przestrzeniach wewnętrznych są ekrany diodowe LED, których wynajem w LEDCITY zapewnia bezproblemową widoczność i czytelność przekazu wszystkim odbiorcom.

Konstrukcje

LEDCITY, wykorzystując zdobyte doświadczenie oraz oferowane innowacyjne urządzenia, wykonuje profesjonalny montaż telebimów z konstrukcją ekranu o wielkości zgodnej z oczekiwaniami klientów wraz z dedykowaną danemu przedsięwzięciu oprawą multimedialną.