Wynajem telebimów

Wynajem telebimów

Telebimy mobilne

Niezależnie od przeznaczenia – reklama, oferta produktowa, wydarzenie kulturalne – mobilne telebimy umożliwiają ich wykorzystanie wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba i w każdym momencie. Świetnie sprawdzają się w sytuacji, gdy występuje konieczność ich zastosowania w różnych lokalizacjach i w ograniczonym czasie. Sprzyja temu zamontowanie telebimu na mobilnej przyczepie, co gwarantuje bezproblemowy przewóz oraz szybkie przygotowanie ekranu do pracy.

S p r a w d ź   o f e r t ę

Telebimy wewnętrzne

Ekran diodowy LEDCITY P2 HD z BLACK SMD to gwarancja najwyższej jakości wyświetlanego obrazu. Doskonale sprawdza się podczas gal, konferencji, eventów promocyjnych. Dzięki wysokiej rozdzielczości na ekranie świetnie prezentują się wszystkie materiały - począwszy od filmów, aż do skomplikowanych prezentacji. To najczęściej wybierany telebim do multimedialnej aranżacji stoisk firm podczas targów branżowych

S p r a w d ź   o f e r t ę

Telebimy zewnętrzne

Telebimy zewnętrzne dedykowane na imprezy odbywające się na świeżym powietrzu. Koncerty gwiazd, festiwale, nie mogą odbyć się, bez Ekranu LED, który dzięki realizacji wideo na żywo staje się swoistym zoomem tego co dzieje się na scenie dla publiczności. Telebimy doskonale sprawdzą się również podczas wydarzeń sportowych: festiwali biegowych, meczy czy podczas organizacji Stref kibica.

S p r a w d ź   o f e r t ę

Konstrukcje

Dysponujemy lekkimi konstrukcjami aluminiowymi, pozwalającymi zamontować telebim właściwie w dowolnym miejscu i na dowolnej wysokości. ...a na specjalne potrzeby konstrukcje typu layher - za ich pomocą jesteśmy w stanie zbudować właściwie każdy telebim, o nieograniczonej powierzchni.

S p r a w d ź   o f e r t ę

Wynajem sprzętu AV

Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt. Sprzęt, który uświetni wspaniałe widowiska, zarówno duże imprezy jak i niewielkie spotkania.

S p r a w d ź   o f e r t ę