200 m2 ekranu LED w Amber Expo podczas INFOSHARE 2019

200 m2 ekranu LED w Amber Expo podczas INFOSHARE 2019

Jednym z wyzwań jakie przyniósł LEDCITY rok 2019 była kompleksowa obsługa konferencji INFOSHARE odbywającej się w dniach 8-9 maja w gdańskim Amber Expo, przy współpracy  z FOKUS-ART. INFOSHARE to międzynarodowe wydarzenie poświęcone nowoczesnym technologiom w Europie Środkowo-Wschodniej. Od lat przyciąga ono tłumy startuperów,  marketerów, przedstawicieli korporacji, inwestorów, architektów czy programistów.

Wykorzystanie przez LEDCITY najnowszych technologii eventowych i innowacyjnych rozwiązań sprawiło, że na uczestników Infoshare czekało 9 tematycznych scen, z różnej wielkości telebimami w jakości 4K,  o łącznej powierzchni 200m2. Służyły one nie tylko do wyświetlania najważniejszych treści wystąpień 200 prelegentów, ale też były elementem spektakularnej oprawy multimedialnej. Przy wykorzystaniu 10 kamer z matrycą 2/3 cala, 2 media serwerów i 4 mikserów wizyjnych specjaliści firmy LEDCITY osiągnęli efekt dynamicznej scenografii, której dopełnieniem był profesjonalny system nagłośnienia.

LEDCITY dostarczyła również sygnał do streamingu wideo do Internetu, co umożliwiło dotarcie transmisji z imprezy do tysięcy widzów z całego świata.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą LEDCITY w zakresie obsługi multimedialnej eventów – szczegóły na stronie https://www.ledcity.pl/

Więcej na temat samego wydarzenia można przeczytać tutaj https://infoshare.pl/Infoshare2019/

window