Bezpieczeństwo i odległość kluczem do organizacji eventów, koncertów czy festiwali w czasie pandemii COVID-19

Ekrany LED Indoor

Bezpieczeństwo i odległość kluczem do organizacji eventów, koncertów czy festiwali w czasie pandemii COVID-19

„Zachowanie odległości 1,5 m pomiędzy widzami lub słuchaczami” podczas organizowanego eventu to jedna z głównych zasad organizowania wydarzeń kulturalnych w reżimie sanitarnym. Spełniając ten wymóg należy pamiętać, że widownia np. podczas koncertu musi być rozmieszczona na dużej powierzchni terenu. Dbając o zapewnienie wszystkim dostępu do tego, co dzieje się na scenie niezbędne jest wykorzystanie wielkogabarytowych nośników multimedialnych, takich jak telebimy czy ekrany LED. Dzięki ekranom uczestnicy eventów organizowanych w pandemii bezpiecznie mogą uczestniczyć w każdym wydarzeniu bez względu na to czy jest to koncert, strefa kibica, kino plenerowe, dni miasta, zawody sportowe, czy inny event promocyjny.

Otwarta przestrzeń, na której jest organizowane wydarzenie to większe bezpieczeństwo, to możliwość utrzymania dystansu, który jest kluczowy dla zahamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa. To także psychiczne odciążenie dla społeczeństwa, które od ponad roku słyszy o negatywnym wpływie zamkniętych przestrzeni. Eventy w plenerze to eventy przyszłości, które nie mogą odbyć się bez profesjonalnego zaplecza technicznego. Wydarzenie w plenerze musi być bardzo dobrze widoczne, słyszalne, a także doświetlone i zabezpieczone pod względem wymogów epidemiologicznych. Musi być łatwo dostępne dla wszystkich uczestników, a zarazem musi dbać o bezpieczeństwo i minimalizować zagrożenie rozprzestrzeniania się wirusa. LEDCITY dbając o to, aby organizowany event był łatwy i przyjemny w odbiorze, a zarazem docierał do szerokiego grona słuchaczy, zapewnia kompleksowa obsługę multimedialną każdej imprezy.

Już telebim o powierzchni 15m2 jest w stanie zapewnić bardzo dobry odbiór dla średniej wielkości imprezy. Przy organizacji bardzo dużych wydarzeń plenerowych dobrym rozwiązaniem jest postawienie ekranów LED w kilku lokalizacjach, co jest możliwe przy wykorzystaniu konstrukcji typu bramka lub wykorzystaniu mobilnych telebimów. LEDCITY specjalizuje się także w budowaniu ekranów wielkogabarytowych, a nawet całej scenografii multimedialnej, postawionych na konstrukcjach typu Layher. Nasze zaplecze techniczne pozwala budować ekrany o powierzchni nawet 100m2.

Firma od lat współtworzy te większe imprezy, festiwale, koncerty, jak i mniejsze, lokalne eventy dostarczając sprzęt multimedialny, telebimy, nagłośnienie czy oświetlanie. Ze względów oczywistych miniony rok nie był najłatwiejszy dla organizacji wydarzeń kulturalnych. Lockdown, ograniczenie kontaktów i wyjść, zakaz organizowania imprez, eventów czy zgromadzeń publicznych spowodowały, że sprzęt multimedialny nie został wykorzystany nawet w połowie swoich możliwości. Pojawiły się wtedy przed nami nowe możliwości. Zeszłoroczne lato upłynęło pod znakiem kin samochodowych i sporadycznych kin plenerowych tam, gdzie było to możliwe. Większość konferencji, targów czy spotkań branżowych zostało przeniesionych do wirtualnego świata. Konferencje on-line oraz hybrydowe na stałe wpisały się do oferty eventowej znajdując swoich zwolenników. Jest jednak też spore grono odbiorców, któremu tak zorganizowane wydarzenie nie wystarcza, które potrzebuje realnego kontaktu z drugą osobą. Dlatego, patrząc optymistycznie na pojawiające się luzowania obostrzeń dotyczących organizowania imprez wierzymy, że COVID-19 do wakacji zostanie tylko wspomnieniem, a imprezy, które były i są planowane dla ludzi, odbędą się. Bardziej niż prawdopodobne jest, że będziemy jeszcze długo pracować w reżimie sanitarnym, ale najważniejsze, aby te eventy odbywały się, dawały radość, a społeczeństwo mogło aktywnie uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach.

Więcej o aktualnych wytycznych można znaleźć tutaj

A po zapoznaniu się z tymi zasadami, nie pozostaje nic innego jak zorganizowanie eventu i wynajęcie ekranu LEDowego 😉

Bezpieczeństwo i odległość kluczem do organizacji eventów, koncertów czy festiwali w czasie pandemii COVID-19

Jakość ekranów

Porównaj jakość obrazu dla standardowego telebimu oraz telebimu w technologii BLACK SMD,
wyposażonego w czarną diodę, która gwarantuje wysoki kontrast.

gate

Chcesz wynająć
ten TELEBIM?
Skontaktuj się z nami

Łukasz Kantor
SPRZEDAŻ

+48.609 146 841
lukaszkantor@ledcity.pl

Katarzyna Mika-Kantor
FINANSE

+48.504 120 523
katarzynamika@ledcity.pl

Przykładowe realizacje

Zobacz nasze ostanie realizacje z tym telebimem.
Przykładowe zdjęcia naszych realizacji.

window