Kino samochodowe w ofercie LEDCITY

Kino samochodowe w ofercie LEDCITY

Kina samochodowe i plenerowe ruszają od 18 maja 2020 r! LEDCITY jest sprawdzonym dostawcą tego typu usług – w swoim portfolio mamy wiele udanych projekcji Letniego kina plenerowego i kina samochodowego. Zapewniamy ekrany do 100m2, nagłośnienie (w tym car-audio), profesjonalną obsługę i ponad 2000 tytułów filmowych do wyboru – wszystko to znajdziecie w LEDCITY.

Czy wiesz, że początki kina samochodowego sięgają lat 30’ ubiegłego wieku? Pomysł ten narodził się w kolebce światowej kinematografii – Stanach Zjednoczonych i od tej pory cieszy się dużym zainteresowaniem widzów na całym świecie. W Polsce pierwsze kino samochodowe zostało zorganizowane  w 1994 roku w Warszawie zdobywając wiernych fanów i wielu zwolenników.

W ostatnim czasie zostaliśmy zobowiązani do pozostania w domu, a co z tym związane także do rezygnacji z popularnych form rozrywki. Jedną z nich była możliwość wyjścia do kina i obejrzenia interesującego nas filmu. W dobie pandemii, doskonałą alternatywą dla tradycyjnych form rozrywki jest właśnie kino samochodowe. Pozwala zachować odpowiedni dystans społeczny, ale też komfort dla widzów – dzięki car-audio dźwięk jest udostępniany do samochodowych radioodbiorników.

To oldschoolowe rozwiązanie idealnie wpasowuje się w obecny klimat COVID-19, a LEDCITY może Wam umożliwić zorganizowanie tego typu eventu. Wystarczy odpowiednio przygotowana przestrzeń, a zapleczem technicznym zajmie się nasza firma. Zapewniamy kompleksową obsługę, najwyższej jakości sprzęt: ekrany LED o powierzchni do 100m2, nagłośnienie, łącznie z car-audio, a także bazę ponad 2000 filmów. Zapraszamy do rezerwacji terminów – tel. 12 413 81 27, e-mail: biuro@ledcity.pl Spotkajmy się w plenerze!

Pobierz naszą ofertę: LEDCITY Oferta Kino samochodowe-plenerowe 2020

Zobacz nasze realizacje: https://www.ledcity.pl/portfolio/kino-plenerowe/

window