LEDCITY Mobilne Ekrany LED kompleksowo realizuje konferencje hybrydowe i on-line

LEDCITY Mobilne Ekrany LED kompleksowo realizuje konferencje hybrydowe i on-line

 

Konferencje i spotkania biznesowe są nieodzownym elementem istnienia podmiotów gospodarczych. To właśnie poprzez tego typu wydarzenia, następuję między uczestnikami, udostępnianie i wymiana wiedzy, doświadczeń, pomysłów. W 2020 roku wszelkie konferencje i spotkania biznesowe w formie tradycyjnej, zostały mocno ograniczone przez pandemię. Jak bardzo istotne jest tworzenie przestrzeni do spotkań, świadczy chętne organizowanie wydarzeń firmowych on-line.

LEDCITY od początku swojej działalności proponowało swoim Klientom łączenie wydarzeń odbywających się w realu, z przeniesieniem ich do sieci. Kiedy stało się to koniecznością wynikającą z pojawienia się COVID-19, LEDCITY miało gotowy plan i mogło działać od razu. Z naszym udziałem i pomocą powstało wiele wydarzeń tych on-line jak i hybrydowych. Kontrahenci, którzy obdarzyli nas zaufaniem dostali produkt, który spełnił ich wymagania i pozwolił na realizację planów konferencyjnych.

Jednym z kluczowych projektów konferencji hybrydowej było zorganizowanie konferencji na zlecenie Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Firma kompleksowo zapewniła obsługę multimedialną konferencji dostarczając ekran LED P2HD o powierzchni 16m2 będący tłem dla prelegentów, nagłośnienie i oświetlenie sceny. Przy wykorzystaniu profesjonalnych kamer i mikserów wizji obraz został przesłany na platformę streamingową, gdzie zarejestrowani użytkownicy mogli aktywnie uczestniczyć w konferencji.

Ponadto firma umożliwiła zorganizowanie i przeprowadzenie m.in. szkoleń branżowych, koncertów, czy Wirtualnych Targów Pracy wraz z webinariami odbywającymi się równolegle na dwóch platformach. W tym przypadku technicy LEDCITY koordynowali przebieg Targów oraz czuwali, aby wszyscy uczestnicy, prelegenci i obserwatorzy nie napotkali przeszkód technicznych w trakcie realizacji.

Konferencje, szkolenia, koncerty, odbywające się w przestrzeni internetowej udowadniają, że nawet w czasie trwania pandemii, i ograniczenia możliwości spotkań, spotkania międzyludzkie są możliwe. W innej, zmienionej formule, do której większość z nas musiała się przyzwyczaić, jednak odbywają się, a firmy takie jak LEDCITY, są gotowe do działania i realizacji najbardziej wymagających przedsięwzięć.

window