Małopolska Strefa Spotkań podczas Forum Ekonomicznego 2020 w Karpaczu

Małopolska Strefa Spotkań podczas Forum Ekonomicznego 2020 w Karpaczu

Tegoroczna edycja Forum Ekonomicznego miała nietypową, jak dotychczas, lokalizację. Tym razem największe gospodarcze wydarzenie roku dla krajów Europy Środkowo-Wschodniej odbyło się w dniach 8-10.09.2020 w Karpaczu na Dolnym Śląsku.

Forum Ekonomiczne to międzynarodowa platforma spotkań biznesowych, gdzie toczą się rozmowy i dyskusje na tematy gospodarcze, gdzie poruszane są kwestie związane z aktualnymi problemami Europy i Świata. To też miejsce na promocję kultury, turystyki. Po wielogodzinnych debatach wieczory umilają koncerty i filmy w strefach poszczególnych wystawców. Tegoroczna Małopolska Strefa Spotkań to przede wszystkim Koncert na Góralską Nutę, poświęcony Janowi Pawłowi II.

LEDCITY po raz kolejny zostało obdarzone zaufaniem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Na zlecenie UMWM nasza firma była dostawcą ekranu ledowego P2 z diodą Black SMD. Ekran o wymiarach 8m x 2m pełnił funkcję multimedialnego tła dla prelegentów, i służył zarówno do wyświetlania prezentacji, jak i dynamicznych wizualizacji. Jedną z zalet dużej ściany ledowej, jest możliwość wyświetlania obrazu picture in picture. Poprzez zastosowaną technologię, materiały wyświetlane na telebimie były wyraźne, czytelne i dobrze widoczne niezależnie od oświetlenia panującego w Sali.

Uzupełnieniem kompleksowej obsługi i aranżacji sceny było nagłośnienie i realizacja wizji, nad którą czuwali najlepsi technicy przy pomocy profesjonalnych mikserów wizji Full HD. Ponadto LEDCITY zadbało o klimatyczną grę świateł panująca w Strefie. Diodowe reflektory podświetlały ściany w odcieniach charakterystycznych dla Zleceniodawcy.

window