Polboat Yachting Festival 2021

Polboat Yachting Festival 2021

W dniach 15-18 lipca 2021 Gdynia stała się żeglarską stolicą Polski z najpiękniejszymi i najnowocześniejszymi jachtami polskich stoczni.

Polboat Yachting Festival to impreza łącząca elementy targów z eventami promocyjnymi. Celem tej prestiżowej imprezy jest pokazanie myśli technicznej i potencjału polskiego przemysłu jachtowego połączone z wystawą i premierami najlepszych jednostek pływających na wodzie z polskich i zagranicznych stoczni, będących dostępnymi w naszym kraju.

LEDCITY Mobilne Ekrany LED jako firma będąca podwykonawcą organizatora dostarczyła oraz kompleksowo zadbała o obsługę wideo relacji z całego wydarzenia. Wywiady przeprowadzane na jachtach,  jachty oraz to, co działo się podczas festiwalu, przez 4 dni wszyscy odwiedzający goście mogli śledzić na ekranie o powierzchni 15m2 . Było to możliwe dzięki wykorzystaniu profesjonalnych kamer i ich obsługi przez doświadczonego operatora. W celu zapewnienia odpowiedniego nagłośnienia wyświetlanego obrazu, przy diodowym ekranie zostało rozstawione nagłośnienie. Nad przebiegiem transmisji czuwał realizator wizji, który dbał aby przekaz na telebimie był płynny a wszystkie elementy tworzyły spójną całość.

Organizatorzy zdecydowali się na wykorzystanie mobilnego ekranu led podczas tego eventu, który umożliwił optymalne zagospodarowanie przestrzeni przeznaczonej zarówno dla telebimu, jak i wystawców zlokalizowanych na nabrzeżu.

W czasie tegorocznej, 4-dniowej edycji Festivalu, organizatorzy zadbali, aby wszyscy odwiedzający goście znaleźli coś dla siebie, nie koniecznie w postaci zakupionej łodzi 😉 Program obejmował zarówno pokazy towarzyszące takie jak pokaz gotowania, pokazy flyboardingu czy pokazy z udziałem psów ratowników. Były bezpłatne rejsy jachtami, koncerty i namioty wystawców związanych z przemysłem jachtowym.

Polboat Yachting Festival przeradza się w cykliczne, coroczne wydarzenie, które według zapowiedzi organizatorów ma się odbyć już za niespełna rok!  Nie pozostaje nam nic innego jak powiedzieć: do zobaczenia w Gdyni za rok!

window