Strefy Kibica z ekranami LEDCITY

Ekrany LED Indoor

Strefy Kibica z ekranami LEDCITY

Zbuduj Strefy Kibica z ekranami LEDCITY!
Już niespełna miesiąc pozostał do meczu otwarcia Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Katarze!

LEDCITY jako dostawca telebimów led podczas imprez sportowych, zapewnia także kompleksową obsługę Stref kibica podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej z wykorzystaniem ekranu LED w Pixelu P2, dedykowanej zabudowy, nagłośnienia czy wydzielonej strefy komfortowego kibicowania na leżakach i pufach.

Minione Strefy Kibica z ekranami od LEDCITY – Mundial 2018

Firma zrealizowała z sukcesem ponad 20 Stref Kibica na terenie całej Polski oraz Niemiec podczas Mundialu 2018. Zadaniem LEDCITY było dostarczenie, montaż i obsługa telebimów, nagłośnienia, a także zapewnienie urządzeń technicznych niezbędnych do transmisji meczów.

Dużą popularnością cieszyła się zorganizowana w Galerii Krakowskiej wewnętrzna strefa kibica wraz z personalizowaną zabudową.

LEDCITY gwarantem jakości i zadowolenia

Organizatorzy, którzy zlecili przygotowanie stref kibica firmie LEDCITY, mieli pewność, że sprzęt wykorzystany przy organizacji wydarzenia jest najwyższej jakości. Wykorzystane ekrany LED wyróżnia wysoka rozdzielczość i PixelPitch P2 – co jest dużym komfortem dla oka widzów. Dzięki lekkiej, aluminiowej konstrukcji ekran jest także stabilny, a kompetentna i doświadczona obsługa dokłada wszelkich starań, aby transmisja meczu przebiegała bez żadnych zakłóceń, a fani korzystali z rozrywki na najwyższym poziomie.

Strefa Kibica pozytywnie wpływa na otoczenie

Strefy kibica cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców dużych miast i mniejszych miejscowości. Każde miejsce jest dobre do zaaranżowania przestrzeni, gdzie  kibice mogą się spotkać i wspólnie przeżywać wydarzenie sportowe. Dobrym miejscem na organizację takiego eventu jest teren galerii handlowej, kin, hoteli, hal sportowych. Zwłaszcza podczas Mundialu, który odbywa się na przełomie listopada i grudnia! Organizator Strefy kibica zyskuje marketingowo, a lokalizacja staje się bardziej atrakcyjna dla mieszkańców. Sami fani doceniają tworzone z myślą o nich strefy kibica. Podczas minionych Mistrzostw tysiące fanów jednoczyło się przy oglądaniu meczów wyświetlanych na ekranach LEDCITY.

Na tegoroczny Mundial LEDCITY również przygotowało optymalną ofertę stworzenia wewnętrznej strefy kibica. Oferta kierowana jest do wszystkich podmiotów, które posiadają nawet niewielką przestrzeń – Ekran LED o wymiarach 3,5m x 2m robi robotę 😉

Aby poznać tegoroczną ofertę zapraszamy do kontaktu https://www.ledcity.pl/kontakt/

Zachęcamy do zapoznania się z realizacjami z wydarzeń sportowych na stronie https://www.ledcity.pl/portfolio/wydarzenia-sportowe/

Strefy Kibica z ekranami LEDCITY

Jakość ekranów

Porównaj jakość obrazu dla standardowego telebimu oraz telebimu w technologii BLACK SMD,
wyposażonego w czarną diodę, która gwarantuje wysoki kontrast.

gate

Chcesz wynająć
ten TELEBIM?
Skontaktuj się z nami

Łukasz Kantor
SPRZEDAŻ

+48.609 146 841
lukaszkantor@ledcity.pl

Katarzyna Mika-Kantor
FINANSE

+48.504 120 523
katarzynamika@ledcity.pl

Przykładowe realizacje

Zobacz nasze ostanie realizacje z tym telebimem.
Przykładowe zdjęcia naszych realizacji.

window