Wirtualna rzeczywistość

Wirtualna rzeczywistość

Wirtualna rzeczywistość inspiruje, angażuje i wciąga. I to dosłownie:)

Wystarczy założyć gogle VR, aby przenieść się w dowolne miejsce na ziemi. A co, jeśli tym miejscem będzie Twoja siedziba, hotel czy hala produkcyjna? Wykorzystaj ten potencjał. Eventy VR to nowoczesne narzędzie marketingowe, które przyciąga uwagę widzów i skupia ją w 100%.

ETAPY REALIZACJI EVENTU VR

Produkcja i montaż filmów 360

Nasza ekipa tworzy scenariusz, a następnie nagrywa filmy 360 w Twojej firmie, obiekcie czy w dowolnym miejscu, które chcesz pokazać. Zarejestrowane ujęcia tworzą spójną całość, dzięki czemu widz będzie miał wrażenie, jakby dosłownie stał w miejscu kamery, będzie mógł rozglądać się we wszystkich kierunkach i zmieniać położenie.

Stworzenie aplikacji VR

Aplikacja VR to swego rodzaju wstęp do całego widowiska. Do zmontowanego obrazu 360 możemy dodać treści, stworzyć Menu, dać Klientowi wybór wyświetlanych treści i zaprosić go do wirtualnego świata. Zajmujemy się tworzeniem takich aplikacji. W wersji rozszerzonej możesz również otrzymać aplikację gotową do pobrania na telefony komórkowe (Android i IOS).

Event VR

Czyli wisienka na torcie. To moment kiedy gotowy produkt oddajemy w ręce widzów – Twoich Klientów i partnerów biznesowych. Nasze Showroomy VR tworzymy z myślą o zaangażowaniu i skupieniu uwagi jak największej liczby odbiorców. Główny widz siada w wygodnym fotelu, zakłada gogle VR i przenosi się do wnętrza filmu 360. Pozostali uczestnicy eventu oglądają obraz z gogli na dużym Ekranie LED. Efekt WOW gwarantowany!:)

Nie czekaj! Sprawdź jak to wygląda w praktyce i wykorzystaj ten potencjał.

Zapraszamy do kontaktu!

PROFESJONALNY SPRZĘT

W kilku krokach o naszych usługach:

 

  • EKRANY LED w technologii SMD Pixel P2HD indoor oraz P4HD outdoor
  • miksery wizji pozwalające na realizacje w jakości 4K
  • kamery 4K
  • konstrukcje oraz nagłośnienie

Przykładowe realizacje

Przykładowe zdjęcia naszych realizacji.

window