Mikser Roland V-1SDI

Ekrany LED Indoor

Mikser Roland V-1SDI

Profesjonalny kompaktowy mikser wideo Roland V-1SDI przeznaczony do zarządzania na żywo kilkoma źródłami. Posiadający cztery kanały wideo, wejścia SDI oraz HDMI, a wbudowany skaler pozwala łączyć sygnały o różnych proporcjach i rozdzielczościach. Efekty wideo takie jak PinP, Split, kluczowanie, nakładanie grafik. Dodatkowe wejścia audio, sterowanie zdalne poprzez złącze USB. To wszystko sprawia, że model V1 HD to w pełni profesjonalne narzędzie do realizacji wydarzeń live takich jak sport, koncerty, konferencje, szkolenia, instalacyjne systemy kamer PTZ. Dzięki zastosowaniu złącz 3G SDI mamy możliwość stosowania większych odległości, długich przewodów co często stanowi ograniczenie przy kablach HDMI.

V-1SDI jest wyposażony w dwa wyjścia programu i Podgląd SDI, wyjście HDMI i wyjście audio stereo. SDI i HDMI wyjścia podglądu można ustawić tryb Multi-View, gdzie wszystkie dane wejściowe są wyświetlane z kolorowym obramowaniem, które wskazują wybrane opcje programu i Podgląd, Multi-View HDMI wyjście również obejmuje pomiar audio do źródeł dźwięku.

Dodatkowo DSK pozwala na przełączanie źródeł wejściowych. Zintegrowany 14-kanałowy mikser audio oferuje 3 zakresowy korektor parametryczny, reverb, do 500ms delay dla lip-sync, i poziom/mutiband EQ master mix. V-1SDI posiada również wyjście słuchawkowe, która zapewnia możliwość monitorowania audio w czasie rzeczywistym.

V-1SDI oferuje czysty, intuicyjny układ przycisków wielofunkcyjnych. Wytrzymała konstrukcja zapewnia długotrwałą niezawodną pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach zarówno w przenośnych i stałych aplikacjach. Roland V-1SDI Video Switcher również może być kontrolowany przez aplikacje komputera PC Companion po podłączeniu przez USB.

Z obsługą 3G-SDI, V-1SDI może pracować w pełnej rozdzielczości 1080p i można skorzystać z dłuższych kabli SDI, co będzie bardzo dużym ułatwieniem przy dużych przestrzeniach.

Mikser Roland V-1SDI

Jakość ekranów

Porównaj jakość obrazu dla standardowego telebimu oraz telebimu w technologii BLACK SMD,
wyposażonego w czarną diodę, która gwarantuje wysoki kontrast.

gate

Chcesz wynająć
ten TELEBIM?
Skontaktuj się z nami

Łukasz Kantor
SPRZEDAŻ

+48.609 146 841
lukaszkantor@ledcity.pl

Katarzyna Mika-Kantor
FINANSE

+48.504 120 523
katarzynamika@ledcity.pl

Przykładowe realizacje

Zobacz nasze ostanie realizacje z tym telebimem.
Przykładowe zdjęcia naszych realizacji.

window