Telebimy mobilne

Mobilne Ekrany LED zamontowane na przyczepach.

Niezależnie od przeznaczenia – reklama, oferta produktowa, wydarzenie kulturalne – mobilne telebimy umożliwiają ich wykorzystanie wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba i w każdym momencie. Świetnie sprawdzają się w sytuacji, gdy występuje konieczność ich zastosowania w różnych lokalizacjach i w ograniczonym czasie. Sprzyja temu zamontowanie telebimu na mobilnej przyczepie, co gwarantuje bezproblemowy przewóz oraz szybkie przygotowanie ekranu do pracy. Telebim mobilny na przyczepie nie wymaga specjalnego montażu, a jedynie odpowiedniej stabilizacji, ponieważ konstrukcja ekranu jest podnoszona, a po zakończonej imprezie opuszczana z wykorzystaniem podnośników hydraulicznych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że mobilny telebim może być rozstawiony przez tylko jedną osobę, a w przypadku braku zewnętrznego zasilania wystarczy skorzystać z agregatu prądotwórczego stanowiącego wyposażenie przyczepy. Telebimy mobilne mogą być podnoszone do wysokości 6 metrów i obracane nawet o 360 stopni, zgodnie z potrzebami aktualnie zaistniałej sytuacji podczas trwania imprezy.

Mobilne przyczepy

LEDCITY oferuje wynajem Mobilnych Ekranów LED
o powierzchni 16,4 m2 każdy.

telebimy-mobilne

Wodoodporność

Przyczepa przystosowana
do pracy podczas deszczu

Szybki montaż

Gotowość do pracy
nawet w 30minut

Reklama

Możliwość obrandowania
przyczepy własną reklamą

Możliwość obrotu

Możliwość obrotu
ekranu w poziomie

Mobilne przyczepy

Ekrany LED o wymiarach 5,12 x 3,20 m, zamontowane na przyczepach są w pełni mobilne. Za pomocą podnośnika hydraulicznego ekran LED wysuwany jest z przyczepy na wysokość ok. 6 metrów i może być odwracany o 360˚ Dzięki temu z łatwością dopasowuje się do zaplanowanej przez organizatorów scenografii imprezy. Co istotne, maksymalny czas uzyskania pełnej gotowości do pracy ekranu i rozpoczęcia emisji nie przekracza 30 minut.

PDF | Pobierz wymiary przyczepy

Chcesz wynająć
ten TELEBIM?
Skontaktuj się z nami

Łukasz Kantor
SPRZEDAŻ

+48.609 146 841
lukaszkantor@ledcity.pl

Katarzyna Mika-Kantor
FINANSE

+48.504 120 523
katarzynamika@ledcity.pl

Przykładowe realizacje

Zobacz nasze ostanie realizacje z tym telebimem.
Przykładowe zdjęcia naszych realizacji.


Fatal error: Uncaught Error: Class 'Attachments' not found in /home/server387888/ftp/www/wp-content/themes/ledcity/page-317.php:152 Stack trace: #0 /home/server387888/ftp/www/wp-includes/template-loader.php(78): include() #1 /home/server387888/ftp/www/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/server387...') #2 /home/server387888/ftp/www/index.php(19): require('/home/server387...') #3 {main} thrown in /home/server387888/ftp/www/wp-content/themes/ledcity/page-317.php on line 152
WordPress › Błąd

Witryna ma problemy techniczne.